کیش انتهای بلوار دریا جنب اسکله بزرگ تفریحی
09347698454

رستوران توتی فروتی، منوی متنوع غذاهای ایرانی و بین المللی

رستوران توتی فروتی تنها رستوران ساحلی جزیره کیش می باشد و به عنوان یکی از جاذبه های توریستی کیش معرفی شده است. رستوران توتی فروتی وابسته به شرکت اینترتوریست کیش با هدف ارائه غذاهای فرنگی و یک کافی شاپ مجهز در اسفند 84 شروع به کار کرد .این رستوران با سرمایه گذاری اولیه 6 میلیارد ریال در بهترین و پرتردد ترین  نقطه از سطح جزیره یعنی در کنار دریا و در مجاورت اسکله تفریحی جدید جزیره کیش ساخته شد مساحت این رستوران 1400 مترمربع است که 250 متر مربع از آن ساختمان می باشد . رستوران شامل دو آشپزخانه مجزا ،کافی شاپ و ،دفتر اداری ،سرویس بهداشتی، انبارخشک، سردخانه زیر صفر و بالای صفر می باشد و همچنین پشت بام این ساختمان کاملا با چوب ساخته شده است و مکانی جذاب با دید به دریا جهت استفاده و سرویس دهی می باشد در حال حاضر این رستوران گنجایش 500  نفر را دارد شایان ذکر است که این رستوران جهت سلامت مشتریان خود دارنده استاندارد SFBB  از سال 2010 می باشد .

یک خاطره خوب با یک دوست قدیمی با یک غذای عالی تکمیل می شود

یک نوشته از سرآشپز

توتی فروتی، امروز چه غذایی میل دارید

پیش غذا چی میل دارید؟ سوپ یا سالاد؟ برای غذای اصلی غذای ایرانی را ترجیح میدهید یا فرنگی، پیتزا یا ساندویچ؟ برای دسر چی میل دارید؟

در توتی فروتی برای هر ذائقه ای چیزی برای عرضه داریم. نگاهی به منوی ما بیاندازید.

ساحل زیبای جزیره کیش و فضای توتی فروتی بعلاوه کیفیت بالای محصولات ما یک مجموعه ی کامل را برای شما و عزیزانتان به ارمغان می آورد.

غذاهای ما عالی هستند!

منوی ما شامل غذاهای ایرانی و فرنگی، انواع دمنوش و نوشیدنی، بستنی، دسر و کیک و همینطور انواع قهوه می باشد. به شما اطمینان می‌دهیم برای هر ذائقه و سلیقه ای محصولی برای عرضه داریم.

کاپوچینو
کیک
برگر
کباب برگ
شیک موز
کباب بختیاری
آلفردو
آبمیوه